Rozhodnuté!

Katedra filozofie FHV UNIZA

Vážení študenti, vážení kolegovia, s potešením zdieľame informáciu, že od nového roku má Katedra filozofie FHV UNIZA nového člena Doc. JUDr. Jána Štefanicu, PhD. Publikačná a vedecká činnosť zamestnanca je cielená na publikovanie odborných vedeckých publikácií z oblasti teórie a dejín štátu a práva. Diela sa zaoberajú politickým a právnym vývoj Československa po roku 1918, udalosťami v oblasti práva v medzivojnovom aj povojnovom období v Československu a občiansko právnymi reáliami modernej Slovenskej histórie. Docent Štefanica sa taktiež zaoberá filozofiou práva ako aj politickými presahmi do právnej vedy a praxe. Pána docenta srdečne vítame na pracovisku Fakulta humanitných vied UNIZA a prajeme veľa úspechov na akademickej pôde UNIZA.

Tím Katedry filozofie