Daruj Vianočné potešenie v škatuľke pre našich seniorov

Vážení študenti, Katedra filozofie FHV UNIZA sa po vzore svetoznámeho formátu darčekov v krabičkách od topánok pripája k tejto aktivite. Pozývame všetkých študentov, zamestnancov a priateľov školy k vyzbieraniu darčekových krabičiek (od topánok) venovaných pre seniorov z domu sociálnych služieb v Trnovom. Krabičky by nemali obsahovať veci podliehajúce rýchlej skaze, lieky, vitamíny (nepoznáme zdravotný stav ľudí), alkohol, značne použité veci. V prípade otázok náš neváhajte kontaktovať na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Krabičky môžete posielať priamo na adresu katedry Žilinská univerzita v Žiline Univerzitná 8215/1 010 26 Žilina, Katedra filozofie do 22.12.2021, prípadne doniesť osobne po konzultácii na uvedených kontaktoch.

V prípade záujmu je možné podobnú akciu vidieť na stránke: www.kolkolasky.sk

V mene Katedra filozofie FHV UNIZA ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí (aj) v tomto sviatočnom čase myslia na druhých. ĎAKUJEME

Tím Katedry filozofie

m merged 4 min