Prodekan pre vedeckovýskumnú činnosť a zahraničné vzťahy a člen KF na pôde Univerzity Karlovej v Prahe

V dňoch 22-25.4.2024 sa uskutočnila prvá Erasmus učiteľská mobilita v rámci úplne novej spolupráce s Husitská teologická fakulta Univerzity Karlovy. Dr. Jakub Švec v Prahe prednášal na témy politickej a sociálnej filozofie. Tešíme sa, že na zimný semester už máme avizované aj prvé výmeny študentov z nášho učiteľského študijného programu, ktorý zabezpečujeme spolu s Katedra anglického jazyka a literatúry a Katedra pedagogických štúdií FHV UNIZA. Pre študentov dodávame, že v rámci Karlovej univerzity máme úplne novú spoluprácu aj s jej Pedagogickou fakultou, a preto je pokrytie a kompatibilita predmetov s našim študijným plánom úplná. Študenti tak môžu absolvovať všetky potrebné predmety počas mobility v čarovnej Prahe! Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
(Na fotografii Mgr. Jan Karela, Ph.D. z Husitskej teologickej fakulty, a Mgr. Jakub Švec, PhD.)