ŠVOUČ pod záštitou KF a KPŠ

Dňa 10.4.2024 sa uskutočnil ďalší ročník tradičnej akcie ŠVOUČ. Študentská vedecká odborná a umelecká činnosť sa uskutočnila pod záštitou Katedra filozofie FHV UNIZA, Katedra pedagogických štúdií FHV UNIZA a Fakulta humanitných vied UNIZA v odbore učiteľstvo a pedagogické vedy a študijnom programe "výchova k občianstvu v kombinácii" v sekcii "výchova k občianstvu a didaktika výchovy k občianstvu". Výsledok je nemenej zaujímavý, pretože prvé miesta boli hneď dve. Výsledné poradie je nasledujúce:
1.) Nikola Šištíková a Rebecca Miklošíková (obe 3. ročník bc.)
2.) Eva Fučková (3. ročník bc.)
3.) Vladimír Ligač (3. ročník bc.)
ŠVOUČ sa taktiež zúčastnili študenti tretieho ročníka Dominika Mešterová a Henrik Horosz.
Odborná komisia pracovalav zložení:
Doc. Jozef Matis, PhD. (predseda komisie)
PhDr. Martin Horemuž, PhD. (vedúci Katedry filozofie FHV UNIZA)
Mgr. Jana Dzuriaková, PhD. (vedúca Katedry pedagogických štúdií FHV UNIZA).
Akciu organizačne zastrešili PhDr. Martin Vavruš PhD. (Katedra filozofie FHV UNIZA) a Mgr. Jakub Švec, PhD. (Katedra filozofie FHV UNIZA, prodekan pre vedeckovýskumnú činnosť a zahraničné vzťahy FHV UNIZA).
Umiestneným študentom gratulujeme k výborným prezentáciám svojich projektov a ďakujeme všetkým účastníkom za spoluprácu a angažovanosť.